• Family Group - Social Media

O nas

Elżbieta Kozłowska - psychoterapeuta, założycielka oraz koordynatorka pracy poradni.

Ukończyłam Uniwersytet Warszawski. Posiadam dyplom Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Mam ukończone studia edukatorskie. Od 2007 roku prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną, zarówno w formie terapii indywidualnej, rodzinnej jak i grupowej. Przyjmuję dorosłych i młodzież. Pracuję zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddają regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Od wielu lat zajmuję się pracą z dzieckiem i jego rodziną, w tym z dzieckiem z problemami rozwojowymi. Prowadzę grupy socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży. Od kilkunastu lat współpracując z placówkami oświatowymi, prowadzę szkolenia dla rodziców i nauczycieli, grupy wsparcia i udzielam konsultacji psychologiczno pedagogicznych. Swoją wiedzę i umiejętności zawodowe stale pogłębiam, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Adres e-mail : elakozlowska@gmail.com tel. 510-168-478

 

Joanna Łukasik-Figurska -psycholog, pedagog, psychoterapeuta
(dorośli, młodzież, dzieci)

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki na kierunkach Pedagogiki Specjalnej oraz Psychologii. W roku 2008 ukończyłam 5 letnie studia psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach, konferencjach mających na celu poszerzenie moich kompetencji zawodowych. Moje 15 letnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych placówkach oświatowych i medycznych, które pomocą swoją obejmowały zarówno dzieci, jak i dorosłych. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe związane z kontaktem z młodzieżą borykającą się z problemami emocjonalnymi, społecznymi, rodzinnymi oraz edukacyjnymi. Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii Zaburzeń Stresu Pourazowego – PTSD metodą EMDR (eye movement desensitization and reprocessing – EMDR) opartą na szerokim materiale klinicznym metodą leczenia urazów psychicznych. Dbam o wysoki standard mojej pracy, kierując się Kodeksem Etyki Zawodu Psychologa oraz zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej
W ramach mojej pracy w Poradni „Progresja” prowadzę:

  • konsultacje psychologiczne,
  • psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci w paradygmacie psychodynamicznym.
  • wykonuję diagnozy i opinie psychologiczno – pedagogiczne uznawane przez wszystkie placówki oświatowe na terenie całego kraju.

Telefon kontaktowy – 602-150-170

Anna Dubla – nauczyciel terapii pedagogicznej, socjoterapeutka Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego

Jolanta Kowalczyk
– certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej oraz nauczyciel terapii pedagogicznej


Katarzyna Kaczmarek
– nauczyciel terapii pedagogicznej, lektor języka angielskiego

Marta Bieniek – logopeda